Huawei

Huawei Watch GT 3 SE İnceleme 2023

İçindekiler

Huawei Watch GT 3 SE Kutu İçinden Çıkanlar

( Önemli: Huawei Watch GT 3 SE kutusundan Adaptör Çıkmıyor )

  1. Huawei Watch GT 3 SE Saat
  2. Huawei Watch saatlerinin şarj edildiği kablo
  3. Kordonlar

Huawei Watch GT 3 SE Cihazın Kasa Özellikleri

Huawei Watch GT 3 SE 35,6 gr ağırlığı ile bizlerin kullanımına sunulmuş. Premium seviyesinde ki saat hissiyatı veren his yaratmakta. Renk tercihleri kısmında ise Grafit Siyahı, Orman Yeşili rengiyle satın alınabilir.

Ekran Özellikleri

466 × 466 piksel çözünürlüğe sahip 1.43 inç büyük AMOLED Ekran ile karşımıza çıkan saat, bileğinizdeki çağdaş estetik çizgileri tamamlayan ve konforlu bir uyumu hedeflemiş görünüyor.

Su Altı Kullanımı

Su geçirmeme özelliği 50 mt su altına dalınabilmekte. Bu özelliği ile deniz ve havuz gibi yerlerde su altında dalabilirsiniz. Deniz suyundaki tuz nedeniyle sudan çıktığınızda ılık su ile durulamanız tuz nedeniyle oluşabilecek korozyonları engelleyecektir.

Uyku Takibi

HUAWEI Trusleep™ 3.0, daha iyi bir gece uykusunun nasıl çekileceğine dair pratik ipuçlarıyla, ne kadar iyi uyuduğunuza dair net bir fikir verir.

  • Derin
  • Hafif
  • REM

uykusu süreçlerini takip eder. Bunların yanında kestirme sürelerinizi de harici olarak raporlar. HUAWEI Health uygulaması ayrıca horlama ve uykuda konuşmayı takip etmenize yardımcı olur.

Kalp Atışı ve SpO2 Takibi

HUAWEI bu saatinde kalp atışlarınızı takip etmeyi başarılı bir şekilde yapmayı hedeflemiş. Şirket bu özellik için HUAWEI TruSeen™ 5.0+ donanımını entegre etmiş. Ayrıca oluşabilecek parazitleri titizlikle takip etmekte. Sp02 takibi ile kanınızdaki oksijen seviyesini öğrenebilirsiniz.

Pil Kullanımı

Cihazın fabrika verilerine göre yoğun kullanımda 7 gün günlük kullanımda 14 günlük pil ömrü sunmakta. Kullanıcı deneyimi olarak 14 güne ulaşabilme konusunu yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

Telefon Görüşmesi

Hoparlör ve mikrofon özellikleri ile telefon görüşmelerinizi saat üzerinden yapabilirsiniz. Wesse WWC2003 incelemesine göz atabilirsiniz.

Başa dön tuşu