Web Tasarım

Kişisel Doktor Web Tasarımı Nedir ? 2022

Kişisel doktor web tasarımı ; ilgili hekimin hizmet verdiği alanlar ile ilgili çalışmalarını yayınladığı web siteleridir. Bu web sitelerinin amacı hasta olan veya tıbbi amaçlı bilgi almak isteyen kişilere tıbbi tavsiye vermeden genel olarak konu hakkında bilgilendirir. Peki kişisel doktor web tasarımında nelere dikkat edilmelidir ?

kişisel doktor web tasarımı

Kişisel Doktor Web Tasarımı Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doktor olarak meslek hayatınızda tanınmak , operasyonlarınızın bilinmesini istiyorsanız doktor web sitesine ihtiyacınız olacaktır. Ancak bu süreçte hassas olan nokta web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların okuduklarından tıbbi tavsiye çıkarmaması. Aksi takdirde bilinçsizce ilaç kullanımı gibi sorunlar çıkacaktır. Sağlık bakanlığı bu alanda “bilinçli ilaç tüketimi” çalışmaları da bulunmaktadır.

Kişisel Doktor Web Tasarımında KVKK

kişisel doktor web tasarımında KVKK

Her web sitesi tasarımında olan ve doktor web tasarımlarında da olması gereken primer konu SSL Güvenlik Sertifikası zorunluluğudur. Sitenizi ziyaret eden kullanıcılar size sorular sormak veya yazılarınıza yorumlar yapmak istedikleri zaman gönderilen tüm bilgiler şifrelenir. İşte bu şifreleme konusunu sizin adınıza 128 bit SSL sertifikası yapmaktadır. Evet doğru duydunuz web sitenizde ki tüm web bilgilerini sizin adınıza SSL güvenlik sertifikası yapar. Bu sertifika sayesinde web sitenizi ziyaret eden danışanlarınız bilgilerinin güvende olacağından emin olur.

Doktorlar İçin Web Tasarım Hizmeti

Doktorlar adında açılabilen yerelde siteadı.dr veya siteadı.com uzantılı web sitesi tasarımı yapılabilmektedir. Doktor web tasarım hizmeti almak veya web tasarım hakkında iletişim kurmak için

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu