Apple

Apple,Çalışanlarına Dev Kıyak

Teknoloji devi Apple, geç de olsa önemli bir adım atarak mağaza çalışanlarının iPhone Xs modellerini iPhone 14’lerle değiştirmeye başlıyor. Son haberlere göre, Apple Store’larda POS cihazı olarak kullanılan eski iPhone Xs’ler yakın zamanda güncel iPhone 14’lerle değiştirilecek. Bu değişiklik, müşteriler için herhangi bir etki yaratmayacak olsa da, perakende çalışanlarının işlerini daha hızlı ve kolay hale getirecek. Özellikle eski iPhone modellerinin pil ömrü konusunda sıkıntılar yaşayan çalışanlar, bu adımın kendilerini memnun edeceğini düşünüyor.

apple

2018 yılında piyasaya sürülen iPhone Xs modelleri hala birçok kişi tarafından kullanılıyor, ancak daha iyi bir pil deneyimi için iPhone 11 veya daha yeni bir model tercih edilmesi öneriliyor. Bu arada, Apple şu anda iPhone 15 ailesinin son rötuşlarını yapıyor. Eylül ayında resmi olarak tanıtılacak olan iPhone 15 serisi için fiyatlar gündemdeydi. Kaynaklara göre, ailenin fiyatlarında artış bekleniyor. Özellikle iPhone 15 Pro için 100 dolar ve iPhone 15 Pro Max için 200 dolarlık bir fiyat artışı söz konusu olacak. Parça ve lojistik maliyetlerinin yanı sıra küresel enflasyonun etkisiyle telefon fiyatlarının artması bekleniyor. Ancak yine de iPhone 15 modellerinin milyonlarca satışa ulaşması bekleniyor.

İphone 13 mini görünüş

Son verilere göre, en çok iPhone 14 Pro ve 14 Pro Max modelleri satılıyor ve dünya genelindeki insanlar, pahalı olmalarına rağmen bu telefonları almak konusunda sorun yaşamıyorlar. iPhone 15 ailesi hakkında bugüne kadar birçok bilgi ortaya çıktı. Örneğin, daha önce güvenilir bir analist tarafından ortaya atılan iddiaya göre, “Pro” olmayan seçenekler olan iPhone 15 ve 15 Plus modelleri, abileri gibi 48 megapiksel ana kameraya sahip olabilir.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu